počet produktů: 0
cena: 0 CZK
kontaktní formulář
chci zaslat dotaz
počítadlo přístupů
celkem: 263011
Hodnocení obchodu na Zboží.cz
produkty v akci
GC Tooth Mousse dentální krém 35 ml
původní cena: 475 CZK
395 CZK
nejprodávanější produkty
nejnovější produkty

Dodatková péče

Hlavní stránka - Tipy a rady

Šrabka na jazyk bývá samostatnou pomůckou,ale lze ji nalézt jako součást zubního kartáčku. Odstraňuje povlak z jazyka. Je důležité používat tuto pomůcku střídmě, neboť určitý bakteriální film na jazyku je fyziologický.

 

Žvýkačka napomáhá stírání zubního povlaku z kousacích plošek, má tak příhodný vliv na snižování jejich kazivosti. Není však schopna odstranit zubní povlak z kterýchkoliv jiných plošek zubů. Při žvýkání jsou stimulovány slinné žlázy k vyšší produkci slin, a proto se mírně zlepšuje samoočišťovací schopnost zubů. Navíc žvýkačky často obsahují sladidlo xylitol, které napomáhá snižovat kazivost zubů.
 


Péče o umělý chrup

Dezinfekční tablety slouží na čištění a dezinfekci zubních náhrad a ortodontických aparátků. Zbavují náhradu povlaku a nečistoty i z nejužších prostor, kam se mechanickým kartáčkem nelze dostat.Tablety také odstraňují skvrny na náhradách a vytváří dlouhodobou ochranu proti bakteriím.
Chemickým složením se jedná o směs proteolytických enzymů, detergentů a bělících činidel, obsahující speciální přísadu působící proti škodlivým plísním.


 

Fixační gel